Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
4573 posty 2072 komentarze

Bogusław Jeznach

Bogusław Jeznach - Dzielić się wiedzą, zarażać ciekawością.

Chodorkowski jak Soros

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

OBSERVATORIUM BOGUSLAVIANUM (14): Wygląda na to, że Chodorkowski powoli przejmuje pałeczkę po Sorosu. Ale Moskwa jest czujna.

 

Prokurator Generalny Rosji oświadczył, że w Rosji nie są mile widziane trzy tzw. organizacje humanitarne utworzone przez Michaiła Chodorkowskiego (na zdjęciu) i jego rodzinę. Zostały one wyjęte spod prawa i zakazane. Są to:

1.Open Russia (Wielka Brytania) której dyrektorami są Henry Kissinger i Lord Jacob Rothschild;

2.Otwarty Rosyjski Ruch Obywatelski (Wielka Brytania);

3. Instytut Nowoczesnej Rosji (Stany Zjednoczone).

 

Organizacje te dodano do listy siedmiu "organizacji pozarządowych", które zostały już wcześniej zakazane w Rosji na mocy ustawy z lipca 2015 r. Są nimi:

1.Narodowy Fundusz na Rzecz Demokracji (NED);

2.Fundacja Pomocy OSI (George Soros);

3.Fundacja Otwartego Towarzystwa (George Soros);

4.Amerykańsko-Rosyjska Fundacja Rozwoju Gospodarczego i Rządu Prawa (fundacja USA-Rosja).

5.Międzynarodowy Instytut Republikański (IRI / NED);

6.Fundusz Inwestycyjny Rozwoju Mediów (NATO);

7.Narodowy Instytut Demokratyczny ds. Międzynarodowych (NDI / NED).

 

Wspólnie z firmą NATO stowarzyszenia Mikhaiła Chodorkowskiego prowadziły od trzech lat kampanię zmierzającą do skierowania umysłów w stronę następujących zagadnień:

Fałszywe informacje;

Manipulowanie alternatywnymi stronami zachodnimi;

Interwencja rosyjskich służb specjalnych w wybory amerykańskie i francuskie.

Prowadzą również kampanię w Rosji, która ma na celu zniekształcenie z góry wyniku zaplanowanych wyborów.

Po tym, jak CIA rozwinęła swoją metodologię zamachów stanu, przebranych za "kolorowe rewolucje", kilka państw zostało upoważnionych przez swoje prawodawstwo krajowe do wprowadzenia zakazu działaniach tych i podobnych „organizacji pozarządowych” (które są niczym innym niż organami utworzonymi przez rządy i agendy niektórych państw zachodnich), używanych przez anglosaskie służby specjalne i wywiady. Rosja jest jednym z krajów, który konsekwentnie broni się i ściga takie organizacje.

 

/wg. Reseau Voltaire/

 

KOMENTARZE

 • @Autor
  Ave. Amigo . : https://ligaswiatowa.wordpress.com/2014/10/08/rosja-ukraina-syndykat-zbrodni-unii-rodzin-klubu-buldingtona/
 • Tak jest!
  Gonić to towarzycho ze wszystkich krajów, zamknąć ich w ich bunkrach przeciwatomowych i niech tam siedzą, skoro sobie je kupili i przygotowali na wojnę nuklearną..
 • Wiosna w Rosji
  Trwające od miesiąca demonstracje w 100 rosyjskich miastach są przypisywane organizacji Aleksieja Nawalnego. Oczywiście demonstrując przeciwko Putinowi, rosyjscy ludzie pomagają USA w jej imperialistycznej geopolityce przeciwko Rosji.

  Wczoraj media publikowały, że demonstracje z końca kwietnia, pod tytułem "Mamy dosyć Putina" są finansowane przez organizacje Chodorkowskiego.
  Prośby i petycje wznoszone do mediów by Władimir Putin w następnych wyborach nie kandydował, świadczą jednak o słabości systemu Putina.

  Czy Rosja przeżyje wolna, gdy USA wyeliminują Putina? Wtedy CIA zainstaluje w Rosji podobną wydmuszkę jaką w latach 90-tych był Borys Jelcyn. Niewybaczalnym błędem, byłoby dla państwa, gdyby po raz drugi Rosja dopuściła u siebie do władzy niemieckich doradców, oraz politycznych wrogów jak Kasparow, Nawalny czy Chodorkowski.

  Dziwne jak pewny jest swojego zdrowia Chodorkowski. Finansując ostatnie protesty w licznych rosyjskich miastach udziela się przecież w interesie USA, chociaż jednym z warunków jego wypuszczenia, był zakaz uprawiania polityki przeciwko Rosji.

  Najbardziej istotną jest odpowiedź na pytanie, czy rosyjski system lub Putin będzie w stanie wystawić równie sprawnego następcę w przypadku gdyby coś się z Putinem stało.

  Jest to problem każdej hierarchii. Chociaż uważam, że najlepiej rozwiązuje ten problem hierarchia kościelna.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31