Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
4573 posty 2072 komentarze

Bogusław Jeznach

Bogusław Jeznach - Dzielić się wiedzą, zarażać ciekawością.

Chodorkowski jak Soros

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

OBSERVATORIUM BOGUSLAVIANUM (14): Wygląda na to, że Chodorkowski powoli przejmuje pałeczkę po Sorosu. Ale Moskwa jest czujna.

 

Prokurator Generalny Rosji oświadczył, że w Rosji nie są mile widziane trzy tzw. organizacje humanitarne utworzone przez Michaiła Chodorkowskiego (na zdjęciu) i jego rodzinę. Zostały one wyjęte spod prawa i zakazane. Są to:

1.Open Russia (Wielka Brytania) której dyrektorami są Henry Kissinger i Lord Jacob Rothschild;

2.Otwarty Rosyjski Ruch Obywatelski (Wielka Brytania);

3. Instytut Nowoczesnej Rosji (Stany Zjednoczone).

 

Organizacje te dodano do listy siedmiu "organizacji pozarządowych", które zostały już wcześniej zakazane w Rosji na mocy ustawy z lipca 2015 r. Są nimi:

1.Narodowy Fundusz na Rzecz Demokracji (NED);

2.Fundacja Pomocy OSI (George Soros);

3.Fundacja Otwartego Towarzystwa (George Soros);

4.Amerykańsko-Rosyjska Fundacja Rozwoju Gospodarczego i Rządu Prawa (fundacja USA-Rosja).

5.Międzynarodowy Instytut Republikański (IRI / NED);

6.Fundusz Inwestycyjny Rozwoju Mediów (NATO);

7.Narodowy Instytut Demokratyczny ds. Międzynarodowych (NDI / NED).

 

Wspólnie z firmą NATO stowarzyszenia Mikhaiła Chodorkowskiego prowadziły od trzech lat kampanię zmierzającą do skierowania umysłów w stronę następujących zagadnień:

Fałszywe informacje;

Manipulowanie alternatywnymi stronami zachodnimi;

Interwencja rosyjskich służb specjalnych w wybory amerykańskie i francuskie.

Prowadzą również kampanię w Rosji, która ma na celu zniekształcenie z góry wyniku zaplanowanych wyborów.

Po tym, jak CIA rozwinęła swoją metodologię zamachów stanu, przebranych za "kolorowe rewolucje", kilka państw zostało upoważnionych przez swoje prawodawstwo krajowe do wprowadzenia zakazu działaniach tych i podobnych „organizacji pozarządowych” (które są niczym innym niż organami utworzonymi przez rządy i agendy niektórych państw zachodnich), używanych przez anglosaskie służby specjalne i wywiady. Rosja jest jednym z krajów, który konsekwentnie broni się i ściga takie organizacje.

 

/wg. Reseau Voltaire/

 

KOMENTARZE

 • @Autor
  Ave. Amigo . : https://ligaswiatowa.wordpress.com/2014/10/08/rosja-ukraina-syndykat-zbrodni-unii-rodzin-klubu-buldingtona/
 • Tak jest!
  Gonić to towarzycho ze wszystkich krajów, zamknąć ich w ich bunkrach przeciwatomowych i niech tam siedzą, skoro sobie je kupili i przygotowali na wojnę nuklearną..
 • Wiosna w Rosji
  Trwające od miesiąca demonstracje w 100 rosyjskich miastach są przypisywane organizacji Aleksieja Nawalnego. Oczywiście demonstrując przeciwko Putinowi, rosyjscy ludzie pomagają USA w jej imperialistycznej geopolityce przeciwko Rosji.

  Wczoraj media publikowały, że demonstracje z końca kwietnia, pod tytułem "Mamy dosyć Putina" są finansowane przez organizacje Chodorkowskiego.
  Prośby i petycje wznoszone do mediów by Władimir Putin w następnych wyborach nie kandydował, świadczą jednak o słabości systemu Putina.

  Czy Rosja przeżyje wolna, gdy USA wyeliminują Putina? Wtedy CIA zainstaluje w Rosji podobną wydmuszkę jaką w latach 90-tych był Borys Jelcyn. Niewybaczalnym błędem, byłoby dla państwa, gdyby po raz drugi Rosja dopuściła u siebie do władzy niemieckich doradców, oraz politycznych wrogów jak Kasparow, Nawalny czy Chodorkowski.

  Dziwne jak pewny jest swojego zdrowia Chodorkowski. Finansując ostatnie protesty w licznych rosyjskich miastach udziela się przecież w interesie USA, chociaż jednym z warunków jego wypuszczenia, był zakaz uprawiania polityki przeciwko Rosji.

  Najbardziej istotną jest odpowiedź na pytanie, czy rosyjski system lub Putin będzie w stanie wystawić równie sprawnego następcę w przypadku gdyby coś się z Putinem stało.

  Jest to problem każdej hierarchii. Chociaż uważam, że najlepiej rozwiązuje ten problem hierarchia kościelna.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930