Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
4573 posty 2072 komentarze

Bogusław Jeznach

Bogusław Jeznach - Dzielić się wiedzą, zarażać ciekawością.

Trump przeciw metawładzy

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W wyborach prezydenckich w USA nieważne staje się pytanie, kto wygra, ale czy go nie zabiją…

 

Kampania prezydencka w USA weszła w ostatnią fazę. Trump – kandydat spoza układu, który za własne pieniądze wśliznął się  do finału – już się nie czai, idzie na całość i  wali otwartym tekstem. Został wciągnięty w groźną  grę, która przerasta  tę kampanię i jego własne interesy w tych wyborach, ociera się o granice politycznych możliwości wobec  „grupy trzymającej władzę” i „układu rządzącego światem”. Metawładza  staje obecnie przed wyborem: sfałszować wybory, albo zabić Trumpa. Oto króciutki  film, w którym padają kluczowe stwierdzenia, choć jeszcze nie padło w nim ostatnie słowo szyfru, które i tak wszyscy znają…


 

 

KOMENTARZE

 • Panie Boguslawie.
  Jestem po Pana stronie.
 • Trzeba życzyć narodowi amerykańskiego dobrego wyboru,
  bo to przede wszystkich dla nich ma być ten wybór, jedno tylko mnie martwi, wcześniejsze spotkanie z diasporą i jego pozytywne zapewnienia, może to był strzał na uśpienie, wtedy ostatni fragment szyfru spłynąłby do szczelinowania.
 • Link do drugiego filmu.
  W imieniu P. Bogusława i P Starego Kieliszka - podaję link do drugiego filmu

  https://www.youtube.com/watch?v=tYbYAGc0i5s

  Może ktoś poda do pierwszego - jak nie P Bogusław zrobi to później,

  Z wyrazami szacunku
 • Trump jest gotów!
  Ze sposobu w jaki Trump przemawia widać, że zdaje sobie całkowicie sprawę z tego, że jego życie jest bardzo poważnie zagrożone i jest gotów ponieść śmierć (przemawia do ludzi... ale jakby ponad...)
  W tej chwili przekroczył pewien punkt z którego nie ma już powrotu.
  Moim zdaniem wybory będą sfałszowane na korzyść Hillary.
 • Autor
  Z uwagi na to że film się nie otwiera, więc może z tego linku się otworzy:


  Donald Trump: stawką los naszej cywilizacji
  https://youtu.be/JCi7vf_LMFI
 • @Votan9 11:29:29
  Tramp idzie w wypowiedziach na całość, nazywa rzeczy po imieniu i nie sądzę, aby był kontrolowany, co zdarza się po raz pierwszy od co najmniej kilkudziesięciu lat.

  Jeśli prezydentem zostanie Hillary Clinton, skończy się to III wojną światową - powiedział Donald Trump w wywiadzie, jakiego udzielił agencji Reuters.

  Zdaje też sobie sprawę, że będą w fałszowaniu wyborów szli na całość - na bezczelnego - bardziej niż w prawyborach Hilary Clinton z Sandersem.
  Nadmuchane 2-3 razy sondaże Clinton ( to jest taka skala - ponieważ ta rodzinka jest niewiele mniej znienawidzona w USA, jak rodzinka Buschów - o czym świadczy 2% Jeb Buscha w prawyborach w partii republikańskiej) w stosunku do faktycznych opinii dowodzą przygotowywania opinii społecznej do gigantycznego fałszerstwa.

  Zobaczymy co się jeszcze wydarzy do wyborów ? I w jakim stopniu Tramp przyciągnie niegłosujących w wyborach, zwolenników Sandersa i przede wszystkim obstawi komisje wyborcze. Większość służb siłowych ma za sobą, czy zapanują nad urnami ?

  Ryzykuje też życiem, ale blokadą ubezpieczającą go jest bardzo duża i rosnąca opozycja wobec kamarylli globalistycznej - wśród amerykańskiej armii, służb specjalnych i innych służb siłowych. Jeśli by go zabili to może to spowodować wojnę domową, albo zamach stanu przez wymienione służby obejmujący przejęcie kontroli nad globalnymi korporacjami i dużą liczba aresztowań, znacznie większą niż Erdogan zrobił w Turcji.

  W USA bardzo dużo ludzi posiada broń i wiele zorganizowanych organizacji paramilitarnych po raz pierwszy poparło w wyborach kandydata na prezydenta - czyli Trumpa.

  Benjamin Fulford w ostatnim wywiadzie z 17 października 2016 r. napisał tak: "ale jeśli porównać obecną sytuację z World War 2, to jest jak walka o Berlin, Niemcy i Okinawę, Japonię. Nie będą używane Tym razem bomby". Więcej co się dzieje na 3 lub czwartym "dnie" na linku: http://kochanezdrowie.blogspot.com/2016/10/benjamin-fulford-17102016-cotygodniowe.html
 • @Votan9 11:55:18
  Trump w jednej swojej wypowiedzi ostro zaatakował ludobójczy proceder szczepionkowy i nazwał cały koncept "ocieplenia klimatu" i sposoby przeciwdziałania mu "wielką ściemą", czym uderzył mocno w sekretarza stanu Keery'ego, który mocno wspiera "klimatgate".

  To uderzenie w Kerry'ego wiąże się z tym, że jednym z wariantów zapobieżenia wyborowi Trumpa na prezydenta jest rezygnacja Hilary Clinton, rozpisanie nowych prawyborów w partii demokratycznej, co wiązałoby się z przesunięciem wyborów o kilka miesięcy, oraz wystawieniem z partii demokratycznej Kerry'ego jako kandydata tej partii na prezydenta.
 • @Votan9 12:12:32
  --KERRY ŻYD z dzisiejszej Opolszczyzny.
  https://www.wprost.pl/57235/John-F-Kerry-z-Glogowka
 • ...
  A ja tam nie mam przekonania... Chciałbym aby Trump okazał się przyzwoitym człowiekiem i dobrym prezydentem ale niestety mam złe przeczucia... WYDAJE MI SIĘ ,ŻE ZŁUDZENIE IŻ JEST Z POZA SYSTEMU TO ZRĘCZNIE WYKREOWANY WIZERUNEK...
  Ciągle tłuką mi się po głowie jego słowa jakie wypowiedział pół roku temu NA KONFERENCJI AIPAC..
  http://orbo.neon24.pl/post/134126,donald-trump-zdemaskowany#comment_1336822

  NO CHYBA ŻE TAK BLEFUJE !!!...
 • @Paulus.Aquarius 17:07:50
  Ale proszę pomyśleć tak: gdyby pół roku temu mówił to, co dziś, a dziś to, co pół roku temu na AIPAC...
  Pozdrawiam ciepło BJ
 • @Bogusław Jeznach 18:02:56
  :) :gdyby pół roku temu mówił to, co dziś, a dziś to, co pół roku temu na AIPAC... "

  czytam to zdanie z dziesiąty raz..i nie mogę załapać co miał Pan na myśli
  Co chyba nie tak ze mną dzisiaj :)
  Pozdrawiam ciepło :)
 • @ninanonimowa 13:13:39
  Pomijając sam problem rozróżnienia żydów na: Chazarów (aszkenazyjskich), czyli fałszywych żydów pochodzenia turecko mongolskiego, żydów sefardyjskich i innych, to największym problemem, a właściwie zagrożeniem dla świata są: żydzi amerykańscy, żydzi pochodzący z Polski i żydzi w Polsce.

  Żydzi w Izraelu są największym zagrożeniem dla samych siebie.

  Natomiast pozostali żydzi mają największy problem z wymienionymi 3 pierwszymi grupami, które ściągają także na nich wielkie niebezpieczeństwo. Powyższa opinia pochodzi od samych żydów.
 • @Bogusław Jeznach
  Ekonomia USA już klęczy na obu kolanach i nie ma szans by się podniosła (zadłużenie pogłębia się z roku na rok bez żadnych widoków na odwrócenie tego trendu). Głównym powodem tego stanu są wydatki na zbrojenia (znacznie większe niż te na edukacje, opiekę zdrowotna, komunikacje czy wydatki socjalne RAZEM wzięte). Wszystkie te sondaże są sfałszowane. Nie jest tak, jak media głównego ścieku chciałyby to zakłamać, że amerykańscy wyborcy zmieniają swoje zdanie z dnia na dzień, zależnie od tego co kto powiedział dzisiaj w telewizorze. Oni biorą pieniądze za reklamy wyborcze (tym razem zarabiają tylko na bogatych sponsorach żony Billa, bo Donald im nie daje prawie nic) i oni wywołują sztuczne podniecenie medialne kampanią 24/7 czasu antenowego. Prawda jest taka, że w tej chwili "niezdecydowani" już nie istnieją. Nic się nie zmienia. Jeżeli sondażownie opłacane przez takie instytucje propagandowe jak Washington Post czy ABC opierają swoje wyniki na "prawdopodobnych wyborcach", bo jakimś cudem wiedzą kto pójdzie głosować a kto nie, to powinni potrafić dokładnie przewidzieć jaka będzie frekwencja wyborcza. Jakoś się nie kwapią z takimi prognozami wiedzą tylko, że będzie "wysoka". Jeżeli media popierają otwarcie i w tej chwili już bezczelnie Clintonów, chociaż gwałcą w ten sposób zasadę obiektywności, to z jakiego powodu można założyć, że sondażownie przez nich sponsorowane i będące własnością tych samych "kręgów" establisz mętu miałyby być obiektywne? Obecne "wyrównywanie" sondaży na korzyść Trumpa to już panika i próba ratowania nie istniejącej reputacji, bo wygląda na to, że przewaga Trumpa jest znaczna. Ponoć żona Clintona miała Pensylwanię już w kieszeni z dwucyfrową przewagą punktów procentowych. Dlaczego więc nie wychodzi z Pensylwanii i uparcie agituje właśnie tam? Logicznie powinna się skupić na innych stanach. Niestety jej własne sondaże mówią coś zupełnie innego niż oficjalna propaganda medialna. Jaki trzeba osiągnąć stopień naiwności , aby wierzyć ,że jakikolwiek prezydent obcego państwa, mocarstwa, będzie dbał o interes Polski. Prezydent US ma dbać o interes i dobro Amerykanów , a prezydent RP o interesy Polski i Polaków, każde inne zachowanie to zdrada stanu. Za bardzo Polacy patrzą w obcą stronę , jak by od obcych oczekiwali "łaski" i jałmużny, sami nie potrafiąc wybrać odpowiedniej władzy, która potrafi wyzwolić energię narodu i postawić na rozwój gospodarczy i przemysłowy. Z jałmużny i dotacji może przez jakiś czas można wegetować, ale w końcu i dobrodziej może się wqurwić i powiedzieć basta.
 • @kula Lis 66 19:35:33
  https://www.youtube.com/watch?v=VoI7KMJuQBw
 • @Paulus.Aquarius 18:57:32
  Chodzi mi o kolejność tych dwu kombinacji: którą Pan woli? Któremu Trumpowi można bardziej zaufać: temu co właził im po palcu wtedy, ale teraz przeciw nim wystąpił, czy raczej takiemu, który by na początku robił nadzieję, że się im postawi, a teraz okazałby się jeszcze jednym ich lokajem?
  Każdy z nas ma zastrzeżenia i nie może ufać do końca, ale w obecnej postawie Trumpa pojawiła się okoliczność, która przynajmniej daje nową nadzieję, bo to już nie wygląda na żarty. To nie są już teksty ani zapowiedzi kontrolowane przez Sanhedryn USraela.
  Pozdrawiam cieplutko Pawła spod znaku Wodnika. BJ
 • @Bogusław Jeznach 21:44:38
  Panie Bogusławie.. poznamy go po owocach. Jeśli wygra wybory, dogada się z Putinem i nie zaatakuje Iranu za swojej kadencji to oddam mu hołd na dywanie przed ambasadą na Alejach Ujazdowskich :)
  Z równie miłym odwzajemnieniem pozdrawiam . PC :)
 • Z ostatniej chwili:FBI wznawia sledztwo przeciw Hilry Clinton.
  http://www.infowars.com/breaking-fbi-reopens-investigation-into-clinton-emails/
 • @Bogusław Jeznach
  Trump zachwycony wznowieniem śledztwa ws. Clinton: "Nie możemy pozwolić, aby swoje kryminalne intrygi przeniosła do Gabinetu Owalnego". Z nieskrywaną satysfakcją powitał Donald Trump wiadomość, że dyrektor FBI James Comey wznowił śledztwo w sprawie używania przez Hillary Clinton prywatnego serwera mailowego do służbowej korespondencji w Departamencie Stanu. --- AI system finds Trump will win the White House and is more popular than Obama in 2008 http://finance.yahoo.com/news/ai-system-finds-trump-win-104022784.html

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031